12. Apr, 2021

مکان های توریستی ایران و سفر از خارج

8 بهترین مکان برای بازدید در ایران
ایران دارای زیباترین شهرها برای گشت و گذار است که هرکدام از آنها با شگفتی های معماری و بازارهای خاص خود ، کالاهای خاصی را به نمایش می گذارند. ادامه مطلب را بخوانید تا از مکانهای برتر برای بازدید در ایران مطلع شوید.

  1. تهران
  2. تبریز
  3. اصفهان
  4. شیراز
  5. مشهد
  6. یزد
  7. کاشان
  8. اهواز

تهران

تهران یکی از مکانهای برتر برای بازدید در ایران ، کلانشهر شلوغی است که در کنار کوههای البرز واقع شده است. این پایتخت یکی را با ایران کنونی یا امروزی ارائه می دهد. این شهر به عنوان یک مقصد توریستی محبوب است ، هم از بناهای تاریخی و هم از آسمان خیره کننده برخوردار است و آن را به یک گلدان ذوب باستان و امروز تبدیل کرده است. تعدادی موزه و کاخ برای کاوش یکی و یک عصر کافه هیپ برای خنک کردن وجود دارد. اگر می خواهید در نقاط مختلف شهر گشت و گذار کنید ، دو مکان جالب برای سفرهای روزانه توچال و دربند است. آنها که با زیبایی های طبیعی آراسته شده اند ، کاملاً فرار از شهر شلوغ تهران را ارائه می دهند.
جاذبه های گردشگری: بازار بزرگ ، موزه ملی ایران ، کاخ گلستان ، مجموعه سعدآباد
مکانهای اقامت: هتل تاج محل ، هتل اسپیناس پالاس ، هتل پارسیان اوین

تبریز

یک میراث خوب تاریخی
تبریز که غنی از فرهنگ آذری است ، به بازار پر رونق شهرت دارد و اگر به دنبال مکان هایی برای خرید در ایران هستید ، مطمئناً این باید در لیست شما باشد. تبریز که توسط کتاب مقدس در دروازه های بهشت ​​قرار گرفته است ، میراث تاریخی خوبی دارد. با امکانات عالی حمل و نقل ، شهر به راحتی قابل دسترسی است و هوای مطبوع به تجربه شگفت انگیز شهر می افزاید. این شهر بیشتر به خاطر فرش های زیبا و همام چایخانه ای شهرت دارد. بنابراین ، آیا شما از کشف این شهر در ایران هیجان زده اید؟

جاذبه های گردشگری: ال گلی (شاه گلی) ، مسجد آبی ، بازار تبریز ، موزه آذربایجان
مکانهای اقامت: هتل احراب ، هتل الگولی پارس تبریز ، هتل بین المللی شهریار

اصفهان

موزه فرهنگ سنتی
اصفهان که موزه زنده فرهنگ سنتی است ، یکی از برترین مقاصد گردشگری در ایران است. بناهای قدیمی اسلامی در کنار باغ های ایرانی جذابیت زیبایی به این شهر می بخشد. پل های کارت پستال برجسته ترین مکان این مکان در ایران است. مسجد امام و مسجد شیخ لطف الله بزرگترین جاذبه در کنار بازار تاریخی است که بازدیدکنندگان را از این گوهر یک شهر به ارمغان می آورد. هنگام خرید در شهر ، برخی از صنایع دستی محلی را فراموش نکنید.

جاذبه های گردشگری: میدان نقش جهان ، مسجد امام (شاه) ، کاخ علی قاپو ، مسجد شیخ لطف الله
مکانهای اقامت: هتل عباسی ، هتل ایران ، هتل پیروزی ، هتل پارسیان کوثر

شیراز

شیراز به شعر و شراب شهرت دارد
شیراز که زمانی پایتخت ایران بود ، با شعر و شراب شناخته می شود. همچنین در روزهای قبل به دلیل باغ های انگور معروف بود. اگر یکی از آشنایان هر یک از آنها هستید ، دوست دارید زمانی را در اینجا سپری کنید. این شهر با مسکن بزرگترین مکانهای زیارتی ایرانیان ، دارای باغ های زیبا و مساجد زیبایی است. شهری پر از عشق ، اگر با شریک زندگی خود به ایران سفر می کنید ، قطعاً شیراز باید در لیست شما باشد.

جاذبه های گردشگری: مقبره حافظ ، مسجد وکیل ، بازار وکیل ، باغ نظر
مکان های اقامت: هتل بزرگ شیراز ، هتل زندیه ، هتل کریم خان

مشهد

مشهد شهری است که ارزش دیدن دارد
لیست مکان های سفر به ایران بدون ذکر شهر مشهد ناقص است. دومین شهر بزرگ کشور و یکی از مقدس ترین ها ، مشهد شهری است که باید از آن بازدید کنید. تعطیلات خود را به خوبی برنامه ریزی کنید زیرا در طول تعطیلات مسلمانان ، شهر ماه ها قبل کاملاً رزرو می شود در حالی که در سایر مواقع می توانید در اینجا معاملات عالی داشته باشید! همچنین ، اگر در شهر هستید ، فرش ها و زعفران های بازارهای اینجا را بررسی کنید. مشهد معروف است که بهترین آنها را دارد!

جاذبه های گردشگری: حرم امام رضا (ع) ، مجموعه گردشگری بابا قدرت ، طاق طلایی
مکانهای اقامت: هتل سینور ، هتل قصر طلایی ، هتل جواد

یزد

تحسین زیبایی معماری
در امتداد مسیرهای پر پیچ و خم قدم بزنید و زیبایی خانه های خشت و گلی را در شهر یزد تحسین کنید ، یکی از بهترین مکان ها برای بازدید در ایران. این شهر که غالباً توریستی نبوده ، از جذابیت های خاص خود برخوردار است. کوچه های قدیمی که قرن ها تاریخ در خود نگه داشته اند ، داستان خاص خود را دارند. یزد که شهری آرام و آرام است ، همه را به کاوش در پیچ و خم خطوط خود دعوت می کند.

جاذبه های گردشگری: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، باغ دولت آباد ، آتشکده یزد
مکان های اقامت: هتل داد ، هتل پارسیان صفائیه ، هتل جنگل

کاشان

یک گوهر معماری
در سفر از تهران به اصفهان ، کاشان اغلب نادیده گرفته می شود اما یکی از زیباترین مکانها برای بازدید در ایران است. یافته های باستان شناسی که یک گوهر معماری است ، می گوید که این شهر حدود هشت هزار سال پیش تأسیس شده است. خانه های تاریخی اینجا آن را به یکی از بهترین شهرهای توریستی ایران تبدیل کرده است. همچنین ، از بهترین هتل های سنتی برای لذت بردن از مهمان نوازی ایرانی برخوردار است. از بازدید از این شهر هیجان زده هستید؟ همچنین ، از فروشگاه های بازار مقداری گلاب تهیه کنید!

جاذبه های گردشگری: باغ های فین ، بازار کاشان ، خانه های تاریخی: بروجردی ، عباسی و طباطبایی

اهواز

شهر غنی از تنوع قومی است
اهواز که به عنوان شهر پل معروف است یکی دیگر از بهترین مکانها برای بازدید در ایران است. این پل ها که باعث شهرت شهر شده اند بر روی رودخانه کارون ساخته شده اند. این شهر از نظر تنوع قومی غنی است و به خاطر مردم مهربان و خونگرم خود بسیار مهمان نواز شناخته می شود. این شهر زمستان های معتدل و کوتاه را تجربه می کند که بسیار زیبا و همچنین بهترین زمان برای بازدید از اهواز است.

جاذبه های گردشگری: رودخانه کارون ، پل سیاه (پل سیاه) ، پل سفید (پل سفید) ، آبشار اهواز ، میدان چهار شیر
مکانهای اقامت: هتل کارون ، هتل بوستان اهوا

حمل بار از خارج به ایران

ارسال بار از خارج به کشور ایران برای اقامت و زندگی در ایران دارای قوانین مختلفی است که برای انجام فریت بار به سایت راه سان کالا مراجعه کرده و مشاوره رایگان بگیرید.

جمع بندی

TravelTriangle ما سعی می کنیم هر زمان که ممکن است به منابع اصلی پیوند دهیم. اگر شما حق هر یک از تصاویر را دارید و مایل نیستید که آنها در ظاهر شوند ، لطفا با ما تماس بگیرید و سریعاً برداشته می شوند.